Maschinensucher Logo

Zwiększ zaufanie. Zwiększ sprzedaż.

Certyfikat „Zaufany sprzedawca” (ang. Trust Seal) wpływa pozytywnie na rozwój Twojego biznesu – zwiększa zaufanie wśród kupujących wobec Twojej firmy, podnosi ilość zapytań ofertowych, które otrzymujesz, a tym samym skutkuje zwiększeniem przychodów!

Certyfikat

Certyfikat „Zaufany sprzedawca” przyznajemy tylko sprawdzonym oraz uczciwym handlarzom. Nabywcy z całego świata widzą na pierwszy rzut oka, którzy sprzedawcy zostali przez nas sprawdzeni. Jako wyróżniony sprzedawca otrzymujesz więcej zapytań ofertowych, a Twoje ogłoszenia cieszą się większą popularnością. Czy również i Ty oferujesz wysoką jakość usług? Udowodnij!

Korzyści

Bezpieczeństwo w sieci jest ważnym tematem również przy zakupie maszyn używanych.  Dzięki certyfikatowi można szybko i łatwo sprawdzić, czy dany handlarz jest osobą godną zaufania.  Nasze analizy pokazują, że owe wyróżnienie prowadzi nie tylko do zwiększenia liczby otrzymywanych zapytań ofertowych, ale również do zwiększenia dochodów finansowych.

Zastosowanie

Pieczęć jest widoczna we wszystkich ogłoszeniach na portalu Maschinensucher/Machineseeker, a także w widocznym miejscu w profilu handlowym sprzedawcy. W ten sposób możesz rozwiać wszelkie wątpliwości potencjalnych kupujących odn. Twojej firmy - potwierdzone przez niezależny organ. Certyfikat można również wykorzystać na stronie internetowej, w nagłówku listów firmowych oraz e-mailach, jak i na targach.

Proces weryfikacji

Sprawdzamy wyciąg z rejestru handlowego lub zaświadczenie o prowadzeniu działalności gospodarczej,  weryfikujemy raport oceniający wiarygodność płatniczą Twojej firmy oraz sprawdzamy, czy wpłynęły skargi na Twój temat. Ponadto kontrolujemy dostępność telefoniczną, poprawność adresu pocztowego oraz danych bankowych. Certyfikat otrzymasz w ciągu kilku dni roboczych po dostarczeniu nam niezbędnych informacji.

Oczywiście w trakcie samej transakcji może dojść do różnicy zdań. Maschinensucher lub Machineseeker Group GmbH nie ponoszą odpowiedzialności za naruszenie praw przez nabywców lub sprzedawców działających na Maschinensucher/Machineseeker.

Dowiedz się już teraz!

Ponad 30% naszych handlarzy korzysta z zalet certyfikatu - pokaż im, że również z Tobą można dobrze współpracować.

Zgłoś się po dalsze informacje

Pomoc

Pani Magdalena Jedralczyk chętnie odpowie na Twoje pytania.

Tel. +48 223 076 958
E-Mail: 
info@machineseeker.pl

Zgłoś się po dalsze informacje

Masz pytania? +48 223 076 958połączenie telefoniczneZgłoś się po dalsze informacje

Wszystkie informacje, oferty i ceny zamieszczone na tej stronie są niezobowiązujące i mogą ulec zmianie.

Używając tej strony, potwierdzasz, iż akceptujesz Warunki użytkowania oraz Politykę Prywatności.
Wszystkie nazwy firmowe użyte na niniejszej stronie należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli.
Machineseeker Group GmbH nie ponosi odpowiedzialności za treści linkowanych stron internetowych.

© 1999- Machineseeker Group GmbH